Kariyer İmkanı

Pentair'ün bir parçası olan Pentair Thermal Management, enerji, güç, su, madencilik, kimya ve ilaç sanayi, yiyecek ve içecek, yapı ve inşaat gibi önemli sektörlere yönelik elektrikli yüzey ısıtma, yangına dayanıklı ve özel kablolama ve algılama çözümleri sunan lider bir firmadır. Pentair Thermal Management'ün güçlü bir geçmişi, geniş bir global varlığı ve 50'den fazla ülkede 3000'den fazla çalışanı vardır.

Global toplum üzerinde pozitif bir etki yaratırken, çalışanlarımıza inanıyoruz, işimizi büyütmeye ve operasyonel mükemmelliği gerçekleştirmeye kararlıyız. Sizde işinize tutkuyla bağlıysanız, Pentair ile fırsatlar dünyasını keşfetmeye sizleri çağırıyoruz.

Çeşitliliğin Gücü

Pentair, çeşitlilik üzerine kurulu güçlü bir temel ve iş kapsamı dahilinde faaliyetlerini büyütmeyi ve yönetmeyi amaçlar.

Tüm çalışanlarımızın tam çalışma potansiyellerine ulaşmalarını destekleyen, kendilerine saygı duyulduğunu hissettikleri, kim olursa olsun kendilerini değerli gördükleri ve takdir edildiklerini hissederek bireysel ve toplu olarak en iyi işi yapabileceklerine inandıkları, farklılıkların bulunduğu bir ortama inanıyoruz.

Basit anlamda çeşitlilik, sadece yaş, cinsiyet ve ırk farklılıkları değil aynı zamanda düşünce, tarz, kültür, din, sosyal çevre gibi farklılıkları da içerir. İş gücündeki farklılıklar, yaratıcılığı, yenilikleri araştırmayı, yeni fikirleri ve farklı düşünmeyi teşvik eder.

Ancak, sadece farklılıkların bulunması hiçbir şeyi garanti etmez. Bu farklılıklardan nasıl yararlandığımız asıl farkı yaratır. Bunu yapmak için, müşterilerimizin çeşitliliğini yansıtan bir iş gücünü yansıtacak, yenilikleri araştırmayı ve yaratıcı düşünmeyi teşvik edecek, yaptığımız her işte çalışanlarımızın mükemmelliğin peşinde olmasını sağlayacak bir kültür yaratmalıyız. Çeşitliliklerin bulunduğu bir ortam yardımıyla, en iyi kişilere ulaşacağımıza ve bu kapsam dahilinde onlarda en iyi şeylere ilham kaynağı olacağımıza inanıyoruz.

Inspired Solutions for a Changing World