nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management, nVent Oluyor
- Yeniliği Harekete Geçirmek için Yeni Bir Fırsat

Güvendiğiniz markalarınız RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX ve TraceTek bundan böyle nVent Thermal Management’ın bir parçası.

Şirketin yeni web sitesi şu anda gelişim aşamasında ve Ocak 2019 tarihinde açılacak. O zaman dek sizleri mevcut web sitemiz üzerinden bilgilendirmekten mutluluk duyacağız.

nVent hakkında daha fazla bilgi için:
Basın bültenini indirin
nVent.com’u ziyaret edin
(şu anda yalnızca İngilizce)

Hakkımızda

nVent

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması nVent Thermal Management'ün ana görevidir. 50 yılı aşkın bir süredir, yenilik gerçekleştirme ve müşteri memnuniyeti sağlamanın başarımızın anahtarı olduğunu fark ettik.

İşte bu yüzden müşterilerimizi tanımaya ve piyasanın ihtiyaçlarını algılamaya özellikle önem veriyoruz. Adımıza kayıtlı 300'den fazla patent ile bu amaca yönelik oldukça kararlı olduğumuzu söyleyebiliriz. Araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak, müşterilerimizin piyasa standartlarından daha ileride ve kendi sektörlerinde en üst konumda olmalarına yardımcı olabileceğimizi biliyoruz.

En iyi ısı yönetim sistemlerinin tasarımcısı ve uygulayıcısı olarak nVent Thermal Management benzeri bulunmayan bir firmadır. Başarı sağlayabilecek yüzey ısıtma yönetimi sistemlerini tasarlamak ve uygulamak üzere, karşılaştıkları zorlukları ve ihtiyaçlarını anlamak için müşterilerimiz ile doğrudan çalışıyoruz. nVent RAYCHEM ve nVent PYROTENAX gibi sektörün lider teknolojilerini nVent TRACER marka hizmetlerimiz ile eşleştirerek en yüksek kaliteli elektrikli yüzey ısıtma sistemlerini sunabiliriz.

Ayrıca, endüstriyel, ticari ve konutlara yönelik yerden ısıtma, yangına dayanıklı performanslı kablolama, kaçak tespit, algılama, kar eritme ve buz çözme uygulamaları için kaliteli ürünler ve hizmet çözümleri sunuyoruz.

Ancak, nVent Thermal Management sadece ürün ve hizmet demek değildir. Çalışanlarımız dünyada kendilerini işlerine en çok adamış kişilerden oluşmakta olup bu bağlılık müşteri hizmetleri ile sınırlı kalmamaktadır. Sadece müşterilerimiz ve sektörümüz için değil tüm dünyada bir fark yaratmaya kararlıyız. İster çevre üzerindeki etkiyi azaltacak daha verimli enerji sunan ürün ve çözümler tasarlamak için çalışalım, ister hayır etkinliklerine katılarak topluma yararlı olmaya çalışalım, nVent Thermal Management çalışanları olumlu bir fark yaratmak için çaba göstermektedir.

Ana markalar şunlardır: PYROTENAX, RAYCHEM, TRACER ve TRACETEK

Connection and Protection