nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management, nVent Oluyor
- Yeniliği Harekete Geçirmek için Yeni Bir Fırsat

Güvendiğiniz markalarınız RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX ve TraceTek bundan böyle nVent Thermal Management’ın bir parçası.

Şirketin yeni web sitesi şu anda gelişim aşamasında ve Ocak 2019 tarihinde açılacak. O zaman dek sizleri mevcut web sitemiz üzerinden bilgilendirmekten mutluluk duyacağız.

nVent hakkında daha fazla bilgi için:
Basın bültenini indirin
nVent.com’u ziyaret edin
(şu anda yalnızca İngilizce)

Yangına Dayanıklı ve Özel Kablolama

Smart Pyro MI Çözümleri

Pyro MI Performanslı Kablolama, binaların yangın güvenliği için yapılan önemli uygulamaların sistem bütünlüğünü sağlarFire-Rated-Commercial.jpg

Yapı tasarımcıları ve yangın önleme uzmanları neden Pyro yangına dayanıklı kabloları seçiyor?

- Gerçek yangına dayanıklılık özelliği bulunur, kablolar yangın koşulları altında yanmaz
- Kompaktır: Pyro mineral yalıtımlı kablonun çapı diğer polimerik alternatifleri ile karşılaştırıldığında daha küçüktür; bu özelliği ile az yer kaplayan bir çözümdür
- Yüksek seviyede elektriksel koruma sağlayan bir ekranı vardır. Damarlı iletkenleri bakır ceket ile çevrelenmiş kablo, en yüksek elektromanyetik parazit korumasına sahiptir ve elektromanyetik uyumluluğu (EMC) en üst seviyeye çıkartarak kabloların diğer kablolardan asgari uzaklığa yerleştirilmesine olanak tanır.

Standart kablolara benzeyen Yangına Dayanıklı Kablo çözümleri

nVent PYROTENAX MI kabloları, can güvenliği, yangınla mücadelede kritik sistemler ve yangın alarmı sistemleri için mevcut kablo onaylarına yönelik gerekli olan tüm performans gereksinimlerini karşılar. Pyro MI tam anlamıyla huzur veren, her türlü uygulama için en güvenli çözümdür.


İlgili Ürünler

Connection and Protection