Total Care Warranty

20-Year-Warranty.giflogo_12warranty_90.gif

Endişelenmeden 20 yıla kadar farklı bir garanti anlayışı

Montajı ve kontrolü uzman elektrik teknisyenlerince yapılan kaliteli ürünler, ev sakinlerinin "Total Care" garantisi altında sıcak bir zemin konforunu yaşamalarını garanti eder. Raychem yerden ısıtma sistemlerinin montajını gerçekleştiren elektrik teknisyenleri, müşterilerine artık 12 Yıllık "Total Care" Garantisini de sunabiliyorlar. Ayrıca kaliteli bir markanın tüm desteği de beraberinde geliyor. Sertifikalı Profesyonel tesisatçılar "Total Care" Garantisini 20 yıla kadar uzatabilirler.


Total Care = sıcak bir zemin sağlamak için gerekeni yapıyor

Ürünümüzün bozulduğu ve tamirinin mümkün olmadığı ender durumlarda, size sadece yeni bir ürün sağlamakla kalmıyor aynı zamanda montajı için gereken masrafları da biz karşılıyoruz. Ayrıca zemin kaplamasının da tamir edilmesini veya eşdeğer bir standarda göre değiştirilmesini sağlıyoruz.


Kalitemiz bunu desteklemektedir

Ürünlerimizin kalitesi üstündür. Endüstriyel tesis, ticari tesis ve konut inşaatlarında gerçekleştirdiğimiz birçok montaj uygulamasında, ürünlerimizin üstün kalitesi ispatlanmıştır. Bu kaliteyi yaratan faktörler şunlardır: Doğru malzemeyi seçmede gösterilen özen, sürekli süreç geliştirme, kapsamlı kalite kontrolü. Ana üretim ve dağıtım tesislerimiz her yıl ISO 9001 normlarına göre denetlenip onaylanmaktadır.


Özetle

Daha fazla bilgi almak için, Garanti Sertifikası ve Kayıt formunu indirin

"Total Care" Garantisi, bütün Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri için geçerli olup, tüm hatalı Raychem yerden ısıtma sistemlerini kapsar.

Sadece aşağıdaki koşullarda geçerlidir:

  1. Ürünlerin montajı, yetkili bir elektrik teknisyeni tarafından, kural, yönetmelik ve montaj kılavuzumuzdaki yönergelere uygun şekilde gerçekleştirilmiş olmalıdır.
  2. Garanti kayıt formu elektrik teknisyeni tarafından doldurulup imzalanmalıdır.
  3. Kayıt formu, montaj fotoğrafları ya da çizimleri ile birlikte mülk sahibi tarafından saklanmalıdır.
  4. 20 yıl süreyle garantinin geçerli olabilmesi için montajın bir Sertifikalı Profesyonel Tesisatçı tarafından gerçekleştirilmesi ve çevrimiçi kaydedilmesi gerekir.

Her duruma yönelik doğru bir cevabımız olacaktır. Sizlere vereceğimiz hizmetler...

  1. Ürünleri ücretsiz tamir edecek veya değiştireceğiz.
  2. Eşdeğer bir standarda göre zemini ücretsiz olarak yenileyeceğiz.
  3. Termostatlar için garanti, 12 yıl süreli olmak üzere yeni bir ürün değişikliği sınırlıdır.


Inspired Solutions for a Changing World