İşlem Sıcaklığı Muhafaza

Özenle seçilmiş bir endüstriyel işlem sıcaklık muhafaza sistemi, belirli işlem veya uygulama ihtiyaçlarına bağlı olarak boru içinde bulunan sıvının sıcaklığını, geniş bir aralıktaki sıcaklıklardan istenen sıcaklık seviyesinde muhafaza edilmesini sağlar.

İşlem Sıcaklığı Muhafaza – Komple Isı Yönetim Sistemi Yaklaşımı

Pentair Thermal Management, anahtar teslimi hizmetlere ilave olarak, uygun boru yüzey yalıtım teknolojileri ve gelişmiş kontrol sistemi teknolojileri seçimlerini içeren, işlem sıcaklığı muhafaza uygulamasını bir komple ısı yönetim sistemi olarak sunar.Process-Temperature-Industrial.jpg

Yüzey Isıtma Sistemi
  • Elektrikli yüzey ısıtma kablosu – Borular, silolar ve bağlantılı ekipmanlar üzerindeki termal yalıtım boyunca kaybolan sıcaklığın yerine geçen, akışkan olmayan sıvıların sıcaklıklarını muhafaza eden yüzey ısıtma kablolarıdır.
  • Gelişmiş kontrol sistemleri – Yüzey ısıtmalı bir boru içerisindeki sıvının sıcaklığını muhafaza etmeye yardımcı olan yüzey ısıtma kablosunu izleyen ve/veya kontrol eden termostatlar, kontrolör ve elektrikli paneller gibi cihazlardır.
  • Bileşenler ve aksesuarlar – Sonlandırma parçaları, cam elyaflı bant ve uyarı etiketleri gibi elektriksel bağlantılar gerçekleştirilirken kullanılan ve doğru montajı tamamlayan parçalardır.
Hizmetler

Pentair Thermal Management her parçayı tedarik edebilir, mühendislik, tasarım, montaj ve tüm sistemin bakım hizmetlerini sağlayabilir.

Gelişmiş ürünlerimizin yanı sıra uygulama alanı hizmetlerimiz, stratejik olarak planlanmış ve en iyi ısı yönetim sistemini (HMS) uygulayan entegre sıcaklık muhafazası çözümü sunar.
Yüzey ısıtma sistemi tasarımının ve montajının yönetimini ve tatbikatını tüm yönleriyle gerçekleştirerek, proje ekibinize tek bir arayüz sunuyoruz.


İlgili Ürünler

Inspired Solutions for a Changing World