TraceCalc Pro

Endüstriyel Boru ve Silo Yüzey Isıtma Sistemi Tasarımı

TraceCalc Pro, Windows tabanlı masaüstü yüzey ısıtma sistemi yazılımıdır. Raychem, Tracer ve Pyrotenax gibi dünya çapındaki markaları kullanarak, özel projenize yönelik en iyi yüzey ısıtma çözümünü elde etmek için adım adım size kılavuzluk edecek kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Otomatik ısıtma kablosu ve bileşen seçimi çözümleri sağlarken, boru ısı kaybı, devre sayısı, elektrik yükü, maksimum kılıf sıcaklığı gibi önemli yüzey ısıtma sistemi tasarım verilerini sizlere sağlar.
TraceCalc Pro ile bir kaç kolay adımda tasarım yapabilirsiniz:
  1. Tasarım parametrelerini girin.
  2. TraceCalc Pro, en iyi çözümü ve tasarım sonuçlarını örnekleyen, uygulamanıza ilişkin doğru ısıtma kablosu, bağlantı kitleri, kontrol ve izleme ürünlerini içeren öngörülen malzeme listesini (BOM) size bildirecektir veya diğer tercihleri manuel olarak seçebilirsiniz.
  3. Fiyat teklifi almak üzere talepte bulunun, bir satış temsilcisi fiyat teklifiyle sizinle irtibata geçecektir.
  4. Gelecekte kullanmak üzere projeleri kaydedin.

TraceCalc Pro, yüzey ısıtma tasarım sonuçlarını özetlemek için kullanımı kolay standart raporlar sunar, ürün sipariş ve satın alma işlerini basit ve anlaşılır hale getirir.
Ayrıca TraceCalc Pro, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çok kademeli devre tasarımları, özel vana ve yalıtım tipleri ve gelişmiş düzenleme fonksiyonları gibi gelişmiş özellikler sunar. Kullanıcılar, TraceCalc Pro'yu kullanmadan önce yüzey ısıtma sistemi tasarımı konusunda deneyimli olmalıdır.
   
Bu program 30 günlük deneme sürümü olup 30 günlük sürenin sonrasında programı kullanmak istediğiniz takdirde kayıt yaptırmanız gerekmektedir. TraceCalc Pro'nun deneme sürümünü başlattıktan sonra, programın kaydını yaptırmak üzere ekrandan yönlendirileceksiniz. Kayıt yaptırmanızı müteakip size bir onay kodu göndereceğiz.
Eğer kayıtlı bir TraceCalc kullanıcısıysanız ve sadece yükseltme yapmak istiyorsanız, son sürümü indirin ve yükleyin. Geçerli kaydınız ve program ayarlarınız korunacaktır.

Documents available for download
Inspired Solutions for a Changing World