nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management, nVent Oluyor
- Yeniliği Harekete Geçirmek için Yeni Bir Fırsat

Güvendiğiniz markalarınız RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX ve TraceTek bundan böyle nVent Thermal Management’ın bir parçası.

Şirketin yeni web sitesi şu anda gelişim aşamasında ve Ocak 2019 tarihinde açılacak. O zaman dek sizleri mevcut web sitemiz üzerinden bilgilendirmekten mutluluk duyacağız.

nVent hakkında daha fazla bilgi için:
Basın bültenini indirin
nVent.com’u ziyaret edin
(şu anda yalnızca İngilizce)

Genel Bakış

İspatlanmış yüzey ısıtma çözümleri için, mühendislik tasarım hizmetlerinde lider olan firmaya bakın. nVent Thermal Management olarak, Isı Yönetim Sistemi (HMS) çözümlerinde uzmanız ve nVent TRACER Hizmetleri Bölümümüz, anahtar teslimi yüzey ısıtma hizmetleri konusunda lider olarak tanınmaktadır:  

  • Mühendislik tasarım hizmetleri
  • Tedarik ve Üretim
  • Saha hizmetleri
  • Kurulum sonrası hizmetler

Emniyetin ön planda tutulduğu hizmetlerimizde, her büyüklükte ve farklı alanda yüzey ısıtma projelerini gerçekleştirebiliyoruz. Sisteme özel parçalar temin edebilir, mühendislik tasarım hizmeti verebilir ve hatta tüm sistemin montajını ve bakımını yapabiliriz.

Gelişmiş ürünlerimiz saha hizmetimiz ile birleştiğinde, optimum ısı yönetim sistemi (HMS) için stratejik olarak planlanmış ve uygulanmış entegre bir çözüm elde edersiniz. Yüzey ısıtma sistemi tasarımının ve montajının yönetimini ve tatbikatını tüm yönleriyle gerçekleştirerek, proje ekibinize tek bir arayüz sunuyoruz.


Erken katılım

Bu hizmetlerin gerçek gücü, stratejik olarak planlanmış olup bir optimum ısı yönetim sistemi (HMS) için yürütülen, entegre bir çözüm sunmak üzere bu hizmetler birleştirildiğinde görülecektir. Projenin geliştirilme aşamasına bizi erken dahil ederek, tahmin hizmetlerimizden ve iyileştirme programlarımızın avantajlarından yararlanırsınız. Aynı düzeydeki tasarım mükemmelliği, yaratıcılık, kalite, bütünlük ve ürün uzmanlığı, fikir aşamasından sistemin devreye alınmasına kadar projenin tüm aşamalarında gerçekleştirilmektedir. Tüm hizmetlerimiz, proje yönetimi prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilir. Bu prosedürler her büyüklükteki projeye uygulanabilir olduğundan projeler zamanında, belirlenen bütçe ve özellikler dahilinde gerçekleştirilir.


Tüm dünyada...

nVent Thermal Management, endüstriyel, ticari ve konut piyasalarına yönelik ısı yönetimi çözümleri için bölgesel uygulamaları ve gereksinimleri karşılamak üzere dünya çapında stratejik olarak konumlandırılmıştır. Bu servis merkezleri, komple Isı Yönetim Sistemi (HMS) hizmetleri sunarlar. Bu hizmetler, nVent Thermal Management tarafından, yüzey ısıtma uygulamalarında komple yüzey ısıtma hizmetleri veren TRACER markası altında verilir.


Önce güvenlik!

nVent Thermal Management, dünya çapında güvenlik siciline sahip olup, kendini kaliteye adamış, tek kaynaktan hizmet veren bir firmadır. Hizmet merkezleri ağı, projeleri zamanında ve güvenli bir şekilde tamamlayabilecek, belirli uygulama kurallarına aşina bölgesel uzmanlar yardımıyla müşterilerine hizmet sunar.


Isı Yönetimi gereksinimleri

Gelişmiş ürünler, üstün teknik destek, kanıtlanmış proje yürütme stratejileri, yüksek güvenlik standartları ve küresel bir organizasyon sunarak, nVent Thermal Management, ısı yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için uzmanlığı, ürünleri ve hizmetleri ile ideal bir ortaktır.


Connection and Protection