nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management, nVent Oluyor
- Yeniliği Harekete Geçirmek için Yeni Bir Fırsat

Güvendiğiniz markalarınız RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX ve TraceTek bundan böyle nVent Thermal Management’ın bir parçası.

Şirketin yeni web sitesi şu anda gelişim aşamasında ve Ocak 2019 tarihinde açılacak. O zaman dek sizleri mevcut web sitemiz üzerinden bilgilendirmekten mutluluk duyacağız.

nVent hakkında daha fazla bilgi için:
Basın bültenini indirin
nVent.com’u ziyaret edin
(şu anda yalnızca İngilizce)

Güvenlik

Projelerin her safhasında, nVent Thermal Management, riskleri değerlendirmek ve riskleri ve tehlikeleri kontrol ve en aza indirmek için gerekli önlemlerin belirlenmesi amacıyla Çevre Sağlığı ve Güvenliği için toplam yönetim yaklaşımı uygular.

Yetkili kişiler şirket politikası, müşteri gereksinimleri ve yasal düzenlemelere uyum sağlamak için atanır. Bu kişiler, kişisel güvenlik bilincini arttırmak ve kazasız bir iş yeri ortamına ulaşmak için gerekli adımları atacaktır.

Yöneticiler ve denetçiler, kendi alanlarında güvenli bir çalışma ortamı sağlanmasında inisiyatif alırlar. Tüm çalışanlar, kendilerinden ve çalışmalarından etkilenebilecek diğer kişilerden ve görevlerini yerine getirmek için şirket ile işbirliğine girme konusunda sorumluluklarının farkındadır.

Connection and Protection