Saha Hizmetleri

Pentair Thermal Management, birkaç metreden yüzlerce kilometreye kadar Isı Yönetim Sistemleri (HMS) uygulaması gerçekleştirmiştir. Bu deneyim, herhangi bir büyüklükte HMS projelerinin başarıyla montajına yönelik araçlar, protokoller ve hepsinden önemlisi uzmanlık geliştirmemize imkan sağladı.

Çok yönlü Pentair inşaat veritabanı yazılımı, tüm kaynak izleme çalışmalarımızın merkezi olup, proje ilerlemesine yönelik önemli unsurları raporlamaktadır. Saha hizmeti faaliyetleri, Pentair Thermal Management inşaat kalite planı tarafından yönlendirilir.

Esnek müteahhitlik hizmetleri

Pentair Thermal Management farklı müteahhitlik hizmetleri verir. Projenin genel yüklenicisi olarak, fabrika eğitimli iş gücü taşeronlarını yönetir ve yerel taşeron firmaları istihdam etmenize yardım edebilir veya yüzey ısıtma ve yalıtım inşaat müdürünüz olarak yardımcı olabiliriz. Global ve bölgesel hizmetlerimize ön inşaat, yönlendirme, inşaat, montaj, inşaat sonrası ve komple operasyonel destek dahildir.

Taahhüt

Pentair Thermal Management Yönetimi, eğitimli ve etkin bir inşaat iş gücüne sahip olmayı taahhüt etmektedir; belirli görevleri yerine getiren çalışanlar eğitim, öğrenim ve / veya gerekli olan deneyime göre vasıflandırılır. Pentair personeli, firmanın sunduğu çeşitli ürünler kadar çok yönlü olduğundan, herhangi bir HMS projesi için, Pentair Thermal Management'e montajcı, saha mühendisliği, kalite güvencesi, kalite kontrolü ve/veya proje yönetimi sağlama imkanı verir.

Inspired Solutions for a Changing World