Tedarik Zinciri Yönetimi

Pentair Thermal Management tarafından sunulan tedarik zinciri yönetimi, araştırma, satın alma, dönüştürme ve lojistik yönetimi ile ilgili tüm faaliyetlerin planlanmasını ve yönetimini içerir. Bütün bu faaliyetler 'Operasyonel Mükemmellik' şemsiyesi altında yürütülür.

Lider müşteri kavramını uygulayarak, Pentair Thermal Management satın alma personeli, müşteriden ve/veya projeye özgü satın almalardan sorumludur. Projeler için lojistik yönetimi, proje ihtiyaçları ve proje takvimi ile senkronize olduğundan emin olmak için genel proje yönetimi ile koordine edilir.

Sonuç olarak, müşteri için 'mülkiyetin toplam maliyeti' prensibi göz önünde bulundurularak, stratejik araştırma yapılarak katma değer kazancı sağlanır, gerekli ürünlerin tüm hareketi ve depolanması, envanter işlemleri, menşei noktasından teslimat noktasına kadar tüm sevkiyatlar kontrol edilir.

 

Dağıtım merkezleri
Pentair Thermal Management, California, ABD ve Leuven, Belçika'da bulunan iki ana dağıtım merkezinden ürünlerin sevkini gerçekleştirir. Tüm lojistik faaliyetler 'Operasyonel Mükemmellik' şemsiyesi altında yürütülür.

Inspired Solutions for a Changing World