nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management, nVent Oluyor
- Yeniliği Harekete Geçirmek için Yeni Bir Fırsat

Güvendiğiniz markalarınız RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX ve TraceTek bundan böyle nVent Thermal Management’ın bir parçası.

Şirketin yeni web sitesi şu anda gelişim aşamasında ve Ocak 2019 tarihinde açılacak. O zaman dek sizleri mevcut web sitemiz üzerinden bilgilendirmekten mutluluk duyacağız.

nVent hakkında daha fazla bilgi için:
Basın bültenini indirin
nVent.com’u ziyaret edin
(şu anda yalnızca İngilizce)

Tedarik Zinciri Yönetimi

nVent Thermal Management tarafından sunulan tedarik zinciri yönetimi, araştırma, satın alma, dönüştürme ve lojistik yönetimi ile ilgili tüm faaliyetlerin planlanmasını ve yönetimini içerir. Bütün bu faaliyetler 'Operasyonel Mükemmellik' şemsiyesi altında yürütülür.

Lider müşteri kavramını uygulayarak, nVent Thermal Management satın alma personeli, müşteriden ve/veya projeye özgü satın almalardan sorumludur. Projeler için lojistik yönetimi, proje ihtiyaçları ve proje takvimi ile senkronize olduğundan emin olmak için genel proje yönetimi ile koordine edilir.

Sonuç olarak, müşteri için 'mülkiyetin toplam maliyeti' prensibi göz önünde bulundurularak, stratejik araştırma yapılarak katma değer kazancı sağlanır, gerekli ürünlerin tüm hareketi ve depolanması, envanter işlemleri, menşei noktasından teslimat noktasına kadar tüm sevkiyatlar kontrol edilir.

 

Dağıtım merkezleri
nVent Thermal Management, California, ABD ve Leuven, Belçika'da bulunan iki ana dağıtım merkezinden ürünlerin sevkini gerçekleştirir. Tüm lojistik faaliyetler 'Operasyonel Mükemmellik' şemsiyesi altında yürütülür.

Connection and Protection